SelectQuote, Inc. (SLQT)
Son yenilənmə: 2026-10-22 10:05:00. Qiymətlər ən son bazaröncəsi ticarət məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
SelectQuote, Inc. (SLQT) INSURANCE AGENTS, BROKERS & SERVICE sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $0.35 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $54.48M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $0.30 ilə $2.22 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$54.48M | |
$0.35 | |
$33.00 | |
$0.30 | |
$0.34 | |
255.00 | |
1.15M | |
-- | |
$2.22 | |
$0.30 | |
-- | |
-- |
SelectQuote, Inc. (SLQT) Bazaröncəsi səhm qiyməti
SelectQuote, Inc. (SLQT) Bazaröncəsi ticarətdə 2026-10-22 08:00:00 tarixinə $0.35 qiymətinə alınıb-satılır, bu da əvvəlki $0.34 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 2.65% ($0.01) yüksəlmə hərəkət deməkdir
Bazaröncəsi ticarət investorların müntəzəm sessiya başlamazdan əvvəl SLQT üçün hansı qiyməti müəyyən etdiyini göstərir. Cari bazaröncəsi qiymət əvvəlki bağlanışa nəzərən yuxarı mövqeyindədir, bu isə erkən ticarətdə müsbət əhval-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
SelectQuote, Inc. (SLQT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə SelectQuote, Inc. (SLQT) qiyməti $0.35 səviyyəsindən $0.35 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.72% ($0.00) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $0.30 ilə $0.37 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 1.47 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
SLQT 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 2.6%
SLQT hazırda $0.35 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $0.30 ilə 52 həftəlik maksimum $2.22 arasındakı diapazonun 2.6% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
SelectQuote, Inc. (SLQT) nədir?
SelectQuote Inc — istehlakçılara sağlamlıq, həyat və avtomobil və ev sığortası siyasətlərini onlayn şəkildə satın almağa imkan verən bir Biri-birinə Düzgün (DTC) distribusiya platformasıdır. Şirkət gəlirlərini sığorta daşıyıcı tərəfdaşları üçün komissiya formasında sığorta məhsullarını satmaqla əldə edir. Onun dörd hesabatlı seqmenti var: Yaşlılar, Səhiyyə Xidmətləri, Həyat və Avtomobil və Ev. Şirkət üç xətt üzərində fəaliyyət göstərir: SelectQuote Yaşlılar, SelectQuote Həyat və SelectQuote Avtomobil və Ev.
SelectQuote, Inc. məlumat
| Sənaye | INSURANCE AGENTS, BROKERS & SERVICE |
| Əməkdaşlar | 4039 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də SelectQuote, Inc. (SLQT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real SelectQuote, Inc. (SLQT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün SelectQuote, Inc. (SLQT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.SLQT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi SLQT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı SLQT qiyməti nə qədərdir?
5.SLQT hazırda ticarət olunur?
6.SLQT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.SelectQuote, Inc. hansı sektora aiddir?
8.SelectQuote, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.SLQT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.SelectQuote, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
SLQT Səhm kalkulyatoru
SLQT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
SLQT səhmi - ABŞ dolları
1.00 SLQT səhm = 0.349 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.



