S&P Global (SPGI)
S&P Global Inc.
Останнє оновлення: 2026-10-22 06:23:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
S&P Global (SPGI) належить до сектору Послуги: звітність про споживчі кредити, колекторські агентства та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $443.14, ринкова капіталізація — $129.16B, а коефіцієнт P/E — 26.54. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $381.61 до $552.25. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$129.16B | |
$437.70 | |
$579.05 | |
$97.65 | |
$438.12 | |
1.52M | |
1.94M | |
26.54 | |
$552.25 | |
$381.61 | |
0.88% | |
-- |
Остання ціна закриття акцій S&P Global (SPGI)
S&P Global (SPGI) востаннє закрилася на рівні 438.12 $ станом на 2026-10-21 23:55:43; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 438.12 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції SPGI торгувалися в діапазоні від 97.65 $ до 579.05 $, а обсяг торгівлі становив 1.52M. Ціна закриття перебувала поблизу верхньої межі та поблизу середини свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій S&P Global (SPGI) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна S&P Global (SPGI) перемістилася з 409.99 $ до 443.14 $, що показує приріст на 8.09% (33.15 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 405.85 $ до 446.87 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 1.76 million акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни SPGI за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 36.1%
Зараз SPGI торгується за ціною $443.14 і перебуває на відстані 36.1% від 52-тижневого мінімуму $381.61 до 52-тижневого максимуму $552.25. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке S&P Global (SPGI)?
S&P Global надає дані та базові показники учасникам ринків капіталу й сировини. Її рейтинговий бізнес є найбільшим агентством з кредитних рейтингів у світі і найбільшим за прибутковістю сегментом S&P. Найбільшим за обсягом доходів сегментом S&P є ринкова інформація, яка надає настільні, даних та консультативні рішення, корпоративні рішення, а також кредитні/ризикові рішення переважно в галузі фінансових послуг. До інших сегментів S&P належать інсайти про сировину (Platts та інші дані), мобільність (Carfax) і індекси.
Інформація про S&P Global
| Галузь | Послуги: звітність про споживчі кредити, колекторські агентства |
| Працівники | 44500 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції S&P Global (SPGI) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції S&P Global (SPGI) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій S&P Global (SPGI) сьогодні?
2.Акції SPGI сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна SPGI на премаркеті?
4.Яка ціна SPGI на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції SPGI зараз?
6.Де знаходиться ціна SPGI відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить S&P Global?
8.Яка ринкова капіталізація S&P Global і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється SPGI на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує S&P Global дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій SPGI
Оцініть вартість між акціями SPGI та USD.
Акції SPGI в USD
1.00 акцій SPGI = 443.141 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


